zdjęcie lekarza

dr n. med. Dominika TOBOLSKA-LOREK

Endokrynolog dziecięcy

Doświadczenie

Śląski Uniwersytet Medyczny ukończyła w 2016 r. Od początku swojej kariery naukowej i zawodowej związana jest z Katedrą i Kliniką Pediatrii i Endokrynologii Dziecięcej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach w Oddziale Pediatrii i Endokrynologii Dziecięcej z Pododdziałem Zaburzeń Rozwoju Płci.

W 2023 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych oraz zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej. 

Jest wykładowczynią akademicką Śląskiego Uniwersytety Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego z pediatrii i endokrynologii dziecięcej.

Pani Doktor jest autorką i współautorką licznych artykułów naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych, aktywnie uczestniczy w kursach i konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych zarówno jako słuchacz, jak i prelegent – stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Pani Doktor posiada bogate doświadczenie w Programach Lekowych związanych z leczeniem rekombinowanym hormonem wzrostu oraz hamowaniem przedwczesnego dojrzewania u dzieci.

Kalendarz
Konsultacje ONLINE

Dominika Tobolska-Lorek - ZnanyLekarz.pl

Leczenie

Usługi

Konsultacja endokrynologiczna dzieci online |15 minut| – 200 zł 180zł

Pytania i odpowiedzi

Teleporady umawiamy telefonicznie pod numerem 797 292 877 lub przez Kalendarz obecny na tej stronie.

Prosimy o wybranie terminu konsultacji. Zostaną Państwo przekierowani do ekranu umawiania wizyty. Po opłaceniu konsultacji otrzymają Państwo potwierdzenie. W dniu konsultacji wysyłany jest link do wideokonsultacji.

Aby skorzystać z tej formy wymagany jest telefon, tablet lub komputer z dostępem do internetu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez komunikatory WhatsApp lub Messenger.

Zapisz się do naszego newslettera

Pozostań z nami w kontakcie

Adres

ul. Katowicka 29/102

Napisz

rejestracja@zdrowieodnowa.com.pl