Doświadczenie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który ukończyłem w 2013 roku. W latach 2014 – 2019 odbyłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu, a następnie w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu. W roku 2020 po zdaniu egzaminu końcowego uzyskałem tytuł specjalisty neurologa. Jako specjalista neurolog pracowałem w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu, a następnie w Szpitalu w Puszczykowie im. prof. S.T. Dąbrowskiego. Obecnie pracuję jako EDSS Rater w badaniach klinicznych oceniających nowe terapie w stwardnieniu rozsianym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania są choroby naczyniowe mózgu i neuroradiologia.

Kalendarz

Grzegorz Aleksiejuk - ZnanyLekarz.pl

Leczenie

Usługi

Konsultacja neurologiczna (pierwsza oraz kolejne) |90 minut| – 410 PLN

Pytania i odpowiedzi

Wizyta trwa ok. 90 minut i obejmuje dokładny wywiad, badanie przedmiotowe, omówienie przypadku, zalecenia oraz odpowiedzi na wszelkie wątpliwości zgłaszane przez Pacjenta.

Wszelką dokumentację medyczną, w tym płyty CD, a także kserokopie dokumentacji z Poradni/Gabinetu Neurologicznego, jeśli leczyli się Państwo wcześniej u innego neurologa.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez komunikatory WhatsApp lub Messenger.

Zapisz się do naszego newslettera

Pozostań z nami w kontakcie

Adres

ul. Katowicka 29/102

Napisz

rejestracja@zdrowieodnowa.com.pl