
lek. Dominik KOBYLAREK
neurolog (W trakcie specjalizacji)
Doświadczenie
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, doktorant Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, członek Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy, członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, założyciel Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca.
Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z neurologii w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, gdzie również pracuje w roli asystenta, ucząc studentów polsko- i anglojęzycznych kierunków lekarskich. Doświadczenie zdobywa, pracując na Oddziałach Neurologii oraz Udarowych oraz pełniąc dyżury i konsultując pacjentów w SOR Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu oraz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie.
Odbył certyfikowane szkolenia i kursy z diagnostyki i leczenia bólów głowy, ultrasonografii naczyń szyjnych i kręgowych, znieczuleń regionalnych oraz diagnozowania i leczenia zawrotów głowy.
Autor licznych przedsięwzięć naukowych, takich jak: Summer International Radiology Course, Miesiąca Radiologii Polskiej, Letniego Kursu Neurologii i Neuroradiologii, czy Miesiąca Diagnostyki. Prowadzi bloga Autor oraz współautor 12 publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym. Zdobywca 4 nagród naukowych za wyróżniające prezentacje na konferencjach międzynarodowych.
Za swoją aktywność naukową otrzymał w 2021 r. nagrodę Polskiej Akademii Nauk oraz zajął drugie miejsce w plebiscycie Osobowość Roku w Kategorii Nauka.
Za wkład w naukę i pracę społeczną odznaczony w 2022 roku roku Medalem Młodego Pozytywisty przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Odbywał staże zagraniczne w Holandii oraz Francji.
Kalendarz
Leczenie
- Migrena
- Choroby neurologiczne
- Otępienie
- Choroba Alzheimera
- Choroby naczyń
- Udar mózgu
- Padaczka
- Bole kręgosłupa
- Mrowienia i drętwienia
- Ból pleców
- Ból barków
- Ból szyi
- Ból twarzy
- Ból karku
- Zaburzenia czynnościowe
- Zawroty głowy
- Bóle głowy
- Zaburzenia psychosomatyczne
- Psychosomatyka
- Nakłucie lędźwiowe
- Punkcja lędźwiowa
Usługi
Konsultacja neurologiczna (pierwsza) |20 minut| – 220 PLN
Konsultacja neurologiczna (kolejna) |20 minut| – 200 PLN
Pytania i odpowiedzi
Wizyta trwa ok. 20 – 30 minut i obejmuje dokładny wywiad, badanie przedmiotowe, omówienie przypadku, zalecenia oraz odpowiedzi na wszelkie wątpliwości zgłaszane przez Pacjenta.
Wszelką dokumentację medyczną, w tym płyty CD, a także kserokopie dokumentacji z Poradni/Gabinetu Neurologicznego, jeśli leczyli się Państwo wcześniej u innego neurologa.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez komunikatory WhatsApp lub Messenger.
Zapisz się do naszego newslettera
Pozostań z nami w kontakcie